Site Turkey
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • RSS Feed

Esra Kemer TÜLÜ

 

Profesyonel is yaşantısına 1999 yılında devlet okulları ve özel dershanelerde Fizik ve İngilizce öğretmenliği yaparak başladı. Bu deneyimin ardından 2001 yılında KVK’ satış departmanında çalıştı. 2002 yılında Koçbank' ta İnsan Kaynakları & Eğitim departmanında aldığı görev 2006 yılında DHL’ e geçmesiyle sonlandı.  2007' de TEB İnsan Kaynakları / Eğitim departmanında başlayan görevi İnsan Kaynakları Bölge sorumlusu olarak devam etti ve bu görevden ayrılmasıyla profesyonel hayatını farklı çalışmalarla devam ettirdi . Ağırlıklı olarak İK ve eğitim departmanlarında süren profesyonel yaşamına oğlu Oğuz’ un dünyaya gelmesiyle ara verdi. Eğitim, finans, lojistik gibi sektörlerinin önemli kurumlarında " İnsan Kaynakları ve Eğitim" bölümlerinde görev ve sorumluluklar edindi

Peryön gönüllüsü olan Esra Kemer TÜLÜ 2005 yılı itibariyle Türkiye İnsan Yönetim derneğinde eğitim ve Meslek standartları grubunda başladığı gönüllü çalışmalarına halen devam etmektedir.

2010 başından itibaren, insan yönetimi alanında çalışan ve İK ile ilgili "nitelikli ve doğru" bilgiye erişmek isteyen profesyonellerin buluşma ve paylaşım noktası olmayı amaç edinen www.ikpaylasim.com projesini geliştirmiştir. Blog olarak başlayan süreçte İnsan Kaynakları çalışanları için genel katılıma açık eğitimler gerçekleştirmektedir. Bunn yanında kurum/kuruluşlara hitap eden eğitimleri yine kuruluşlara yönlendirmekte eğitim ihtiyaçlarını çözümlemeye odaklanmaktadır.  "Kurumlara Özel Eğitim Planlama ve Uygulama" danışmanlığına devam etmektedir.

2010 yılında C.V. Check Up" baslığı altında geliştirdiği özgeçmiş danışmanlığı projesini devam etmekte olup, aldığı eğitimle Kariyer Koçu olarakta desteklemektedir. Ocak 2014 itibariyle Site Turkey derneğinin iş süreçlerine destek olmakya devam etmektedir.

1977 doğumlu, Esra Kemer Tülü, 1999 yıllı Marmara Üniversitesi – Atatürk Eği. Fak. Fizik Öğretmenliği bölümünden mezun, Oğuz &  Mira’ nın annesidir.

İstanbul

9 °C

Contact

  • Seyrantepe Mah.İbrahim Karaoğlanoğlu Cad.
    Yayıncılar Sok. Sözügeçer İş Merkezi No:7/1
    Kağıthane/ İSTANBUL
Yukarı